Ed Struijlaart

Gitaarmannen 3 zit erop. Wat wordt Gitaarmannen 4?

Gitaarmannen 3 zit erop. Wat wordt Gitaarmannen 4?

Gisteravond speelde ik de laatste show van Gitaarmannen 3: John Mayer. In Ogterop, Meppel. De akoestische variant, dus alleen Simon en ik op het podium. Uitverkochte zaal. Super sfeer.

Het was een uitdaging, deze tour. Neon in de vingers krijgen. De die hard John Mayer fans in de zaal (en geloof me, die zaten er) het gevoel geven dat dit geen goedkope tribute was, maar een echte ode aan de meester. Gespeeld door een liefhebber. Ik denk dat het gelukt is. Nee, ik weet dat het gelukt is. Het publiek liet het elke avond voelen.

Van de allereerste noten van Neon tot het laatste akkoord van Gravity. Van uitverkochte zalen tot publiek dat massaal bleef staan. Ik heb John Mayer’s muziek door heel Nederland mogen spelen en het voelde elke avond als een cadeautje.

Maar goed, er is één vraag die ik na iedere show te horen kreeg. In de foyer, bij de merchtafel, op Instagram, via mail. Altijd dezelfde vraag:

“Ed, wat wordt Gitaarmannen 4?”

Ik ga eerlijk zijn: ik weet het.

Ik weet welke artiest het wordt. Ik weet welke muziek ik wil spelen. En ik kan je vertellen dat ik er nu al kippenvel van krijg als ik eraan denk.

Maar ik kan het nog niet vertellen.

Wat ik wel kan zeggen: als je het als eerste wilt weten, schrijf je dan in voor mijn nieuwsbrief. Op het moment dat ik het mag aankondigen, weten mijn nieuwsbriefleden het eerder dan de rest. Dat is een belofte.

Schrijf je hier in voor de nieuwsbrief

En nu? Huiskamerconcerten.

Na maanden in theaters is het tijd om weer dichtbij te komen. Letterlijk. Want naast de theatershows zijn huiskamerconcerten altijd mijn favoriete manier van optreden geweest.

Geen podium, geen lichtshow, geen afstand. Gewoon ik, mijn gitaar en een kamer vol mensen. Dat is waar liedjes het hardst binnenkomen.

Ik heb voor dit voorjaar en de zomer mijn agenda weer geopend voor huiskamerconcerten door het hele land. Of je nou een verjaardag hebt, of gewoon een avond met vrienden wilt organiseren die niemand meer vergeet: ik kom bij je thuis spelen.

Zelf gebouwd, zonder gedoe

Wat misschien leuk is om te vertellen: de boekingspagina heb ik helemaal zelf gebouwd. Komt mijn oude ICT-achtergrond toch nog van pas. Geen Calendly, geen externe partijen die er tussen zitten. Gewoon direct boeken, datum kiezen, betalen, klaar.

Boek je huiskamerconcert via boeken.edstruijlaart.nl en gebruik de kortingscode ED26 voor korting op je boeking. Zolang de voorraad strekt!

Tot snel. In jouw huiskamer, of straks weer in het theater.